חברות אימון עסקי

על תהליך האימון העסקי לחברות, מהם השלבים בו ומה יתרונותיו במאמר הבא.
ייעוץ ניהולי אימון עסקי

לא פעם מנכ"ל החברה או הבעלים, מבין שיש קשיים מסוימים בחברה וקיים קושי במימוש הפוטנציאל העסקי של העסק. לפעמים הוא יודע לשים את האצבע על הבעיה, אך לא בהכרח מצליח לפתור אותה ובמקרים רבים, הוא כלל אינו מצליח לזהות את הגורמים שמחבלים בהצלחת החברה ויוצרים חסמים בהווה וכנראה שגם בעתיד.

חברות יעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לחברות הוא כלי חשוב שיכול להזניק את החברה ולעזור לה להגיע לגבהים חדשים. זה לא פשוט לבחור יועץ טוב ומקצועי ולכן חשוב לשים לב שיש לו השכלה רחבה בתחומי העסקים והניהול, עם ניסיון והתמחויות נוספות כגון: שיווק ומכירה, ליווי טכנולוגי, עסקים משפחתיים, ייעוץ וליווי כלכלי, מערכות מידע, אסטרטגיה, ייעוץ ניהולי, הבראת עסקים, מנטורינג, ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים ועוד.

 

איך מתבצע התהליך?

שלב ראשון – התחלת עבודה עם מנהל או בעלים של חברה היא בפגישה היכרות אישית, בה מרגישים האם יש כימיה בין הצדדים (בעבודה עם יועץ ארגוני או חברת ייעוץ עסקי נכנסים לתוך הקרביים של העסק וחשוב מאוד שהבעלים סומך על היועץ ומרגיש בנוח לעבוד איתו על הנושאים הרגישים ביותר בחברה).

שלב שני – אבחון עסקי של החברה – לימוד לעומק של החברה, עיון בכל הדוחות הכספיים והמסמכים הרלבנטיים, מחקר על המוצרים או השירותים של החברה וראיונות אישיים עם אנשי מפתח בחברה (המנכ"ל או הבעלים, הנהלת חשבונות, שיווק ועוד). ראיונות אלה עוזרים להבין ולקבל תמונה מקיפה של מצב החברה מבחינה פיננסית, עסקית ובין אישית. במהלך המחקר בודקים את המבנה הארגוני, התפקידים השונים בחברה, סמכויות ותחומי אחריות. כמו כן בודקים את התהליכים של קבלת החלטות ניהוליות. בחינת קהלי היעד, בדיקת יציבות השוק ומהם השינויים שחלו בתקופה האחרונה.

שלב שלישי – זיהוי התהליכים הניהוליים בעסק ובניית תוכנית אסטרטגית לטווח קצר וארוך. ניתוח הדוחות הפיננסים, ניתוח שווקים קיימים, בדיקת היתכנות כניסה לשווקים חדשים, ניתוח ביצועי העסק בהווה ובחינת המצב המצוי מול המצב הרצוי, בחינת דרכי ההתנהלות הפיננסית של החברה ומציאת נקודות התורפה הפוגעות בהכנסות, פיתוח תהליכי מכירה ובחינת יעילותם מול הלקוחות, הגדרת ערוצי שיווק קיימים ובדיקת כדאיות של יציאה לשווקים חדשים.

חברות רבות מתקשות להתרומם ולהצליח בגלל שהן אינן פועלות עפ"י אסטרטגיה מסודרת או תוכנית עסקית. היתרון של יועץ עסקי הוא האובייקטיביות שלו, הוא  אינו מעורב בפוליטיקה הפנימית של העסק, ובדרך כלל הוא מביא זווית ראייה ורעיונות חדשים אשר יכולים להוציא את החברה מהדשדוש או מהקיבעון המחשבתי. חברות ייעוץ עסקי
יכולות להאיץ את השינויים בחברה ומסייעות למקסם את הפוטנציאל הגלום בחברה בצורה מיטבית.

ב'אלדר יועצים' יודעים לאבחן את הבעיות הניהוליות ולהתאים להן את הפתרונות הנכונים, המדויקים והמתאימים ביותר. 'אלדר יועצים' מתמחה במתן שירותי ייעוץ עסקי, אסטרטגי, ניהולי ופיננסי. אנחנו מתמחים במתן ייעוץ ארגוני ניהולי לעמותות וחברות, ולעסקים קטנים ובינוניים, כמו כן אנו מציעים שירותי מנטורינג, ליווי עסקי, ייעוץ עסקי ופגישות הדרכה.

אנו מעניקים ללקוחותינו, כלים פשוטים, מדויקים ומקצועיים המתאימים בדיוק לצרכים שלהם. אנו מחויבים לתוצאות שלכם.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על ייעוץ עסקי לחברות גדולות, בינוניות וקטנות, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון נייד: 052-3588322 או למשרד: 072-2616363 או פשוט ליצור קשר כאן.

לקבלת עצה או לקביעת פגישת היכרות, צרו קשר!

אודות אלדר יועצים

אנו, באלדר יועצים, מומחים במתן ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, עמותות וחברות, באמצעות פתרונות עסקיים וכלים מקצועיים שיאפשרו לכם להצליח בעתיד ללא עזרתנו…
עוד אודותינו

קטגוריות

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן