ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי המעודד צמיחה

ייעוץ עסקי לעסקים הינו עולם שלם הכולל מתודולוגיות אבחון, הכשרה, אימון והנעה לפעולה. יועץ עסקי נדרש להיות בעל ראייה מולטי-דיסציפלינארית,  יכולת הקשבה, ניתוח, חוסר שיפוטיות, הבנה מעמיקה בפרקטיקה העסקית וניסיון רב בתחום. 

חשוב לציין, כי זוהי אינה זירה לחובבנים, ייעוץ עסקי מוצלח נעשה ע"י מקצוענים בלבד. כאלו, אשר מסוגלים לתת מענה אמיתי ובר קיימא לבעלי עסקים המבקשים ייעול עסקי, משמעותי וארוך טווח.

תפקידו של היועץ העסקי הוא בראש ובראשונה להבין את האדם העומד מולו. להבין את עברו העסקי, את מצבו, את חולשותיו ויותר חשוב – את חוזקותיו והפוטנציאל שלו. 

אותו פוטנציאל, הוא המפתח לתהליך הייעול והשיפור אותו ייצרו היועץ והמנהל יחד בתהליך עמוק המביא לתוצאות משמעותיות.

איש מסתכל על לוח שחמט

ייעוץ עסקי המתמקד בחוזקות המנהל

מנהלים מצפים לעתים כי תהליך הייעוץ יתמקד בחולשותיהם ויעזור להם להעלימן. באלדר יועצים, אנו רוצים להדגיש פן אחר של תהליך הייעוץ אשר מתמקד בחוזקות המנהל.

לכל אחד מאיתנו, יש רצף של תכונות בהן הוא מצטיין ותכונות בהן הוא פחות מצליח להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל האישי והניהולי שלו. יועץ חכם ומנוסה בתהליכי ייעוץ עסקי, יידע לזהות את רצף התכונות הללו ולעזור למנהל להשתמש בחוזקות שלו על מנת להתגבר על החולשות.

ניקח לדוגמא את עניין ניהול הזמן ביום העבודה. אין חולק על כך שכל מנהל טוב נדרש לנהל את הזמן שלו בצורה יעילה ופרודוקטיבית. עליו להתמקד בעיקר ולהניח לטפל. זאת עושים ע"י חלוקה של המשימות לכאלו בהן חשוב להשקיע אנרגיה ולכאלה אותן יכול לדחות או להאציל.

 ניהול זמן הוא אינה תכונה, אלא כישור ניהולי אותו היועץ מבקש לפתח ולשפר. לצורך כך, היועץ והמנהל, יבינו יחד אילו תכונות ניהוליות ואישיות באות לידי ביטוי בתהליך ניהול הזמן הנוכחי.

אנו נבחן:

01

מהן חוזקות המנהל? במה הוא בולט משמעותית לחיוב?

02

 האם הוא הולך לאיבוד כאשר רף המשימות חוצה גבול מסוים וכך קצוות רבים נשארים פתוחים ולא מטופלים?

03

האם הוא מבין את התרומה של כל משימה לליבת העיסוק שלו?

04

כיצד הוא מתמודד עם ריבוי משימות במקביל? 

05

האם יש לו ראיה ארוכת טווח המאפשרת לו לראות את התוצאה של כל פעולה עסקית?

אנו ניקח את התכונות הללו ונשתמש בהן על מנת לחזק תהליכים שלא עובדים כמו שצריך, כמו בדוגמת ניהול הזמן. זוהי האומנות של ייעוץ עסקי למנהלים. אומנות זו אינה נרכשת רק בלימודי תחום הייעוץ הארגוני אלא מתוך ניסיון מעשי בתפקידי ניהול שונים בארגונים מגוונים בנוסף על ניסיון רב שנים בשטח בתחום הייעוץ.

graphicCreated with Sketch.

רוצים לקבל עוד פרטים על השירות?
מעוניינים לקבל ייעוץ עסקי שמביא לשינוי?

לחצו כאן ליצירת קשר

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים

עסקים קטנים ובינוניים עומדים בפני קשיים רבים, מהבולטים בהם הינם קשיים פיננסיים וקשיים ניהוליים בינאישיים. דווקא בעסקים אלו, הפוטנציאל להצלחה גדול במיוחד אם תמצא הדרך הנכונה לעבור את המכשולים והמהמורות אשר עומדים בפניהם. המחסור במשאבים, לעתים יוצר גודש משימות ומבטל את האפשרות לניהול תזרימי ותקציבי מתוכנן וחכם. במקרים מסוג זה, תהליך הייעוץ העסקי יהיה אפקטיבי במיוחד.

 

כפירמת ייעוץ עסקי מובילה בתחום, אנו מעניקים לבעלי עסקים אימון ממוקד מטרות וליווי לאורך זמן המתבטא בבקרה על היעדים ועל דרכי הפעולה עליהן נחליט יחד. היכולת שלנו להתמקד בתכונות החזקות של המנהלים ולהוציא מהם את המיטב האנושי והעסקי שלהם, עומדות לזכותנו במאות תהליכי ייעוץ וליווי עסקי אותם סיימנו בהצלחה רבה.

בפן האישי

אני, איל דרורי, מנכ"ל אלדר יועצים, מכיר את הנקודה הזו בה בעל עסק מרגיש כי משהו הלך לאיבוד והוא לא מצליח להניע את העסק קדימה. כיועץ ותיק וכמנהל אשר עסק בדרגות ניהול שונות ובתחומי ניהול שונים בעולם העסקי, חשוב לי להעביר לך את המסר כי הדברים לא חייבים ולא אמורים להראות ולהרגיש כך.

בתהליך ייעוץ עסקי מתוכנן וממוקד אנחנו נצליח יחד להעלות את העסק שלך על דרך המלך. הכל מתחיל בשיחת טלפון אחת לפגישת היכרות.

אל תחכו שסף התסכול ימשיך ויעלה – פנו אלינו ונצליח יחד לעשות שינוי.

יצירת קשר מהירה

לקבלת עצה או יצירת קשר השאירו פרטים

פגישת היכרות

לקביעת פגישת היכרות לחצו כאן

דילוג לתוכן