ליווי עסקי

ליווי עסקי אחד על אחד

מחזור חייו של כל עסק מתאפיין בדינאמיות של עליות ומורדות. מטרתו של תהליך ליווי עסקי הנה לזהות את הגורמים לפגיעה בפעילות העסקית בנקודת השפל ולקדם את העסק חזרה להצלחה בטווח הארוך.

הסיבות לפגיעה ולהאטה בפעילות, יכולות להיות רבות ולנבוע ממספר רב של גורמים:

  • אסטרטגיה שגויה
  • בעיות פיננסיות משמעותיות
  • שיווק לא נכון, יחסי אנוש עכורים
  • בריחת לקוחות ועוד. 


ייעוץ עסקי מקיף אותו אנו מעניקים זה שנים בהצלחה רבה לעסקים קטנים ובינוניים, מזהה את ה"תחלואים" השונים בעסק ופותר אותם בעזרת הכלים הייחודיים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו.

מהי אם כן האסטרטגיה העסקית המתאימה לכם וכיצד תגבשו אותה?

2 אנשים מסתכלים על טאבלט

ליווי עסקי כטיפול שורש לעסק

בעלי עסק ומנהלים רבים פונים אלינו לקבלת אבחון וייעוץ. זאת, לאחר שהבינו כי הם לא מצליחים להשיג את התוצאות העסקיות הנדרשות מהעסק בצורה בה הם פועלים. לתחושתם, משהו מהותי בצורת ההתנהלות מונע מהם להרים את הראש ולהגיע לתוצאות שהם היו רוצים להגיע אליהן. הבעיה לעיתים קרובות היא, שמנהל צריך להתמודד עם יותר מדי אתגרים בעת ובעונה אחת. עומס המשימות, השונות הגדולה ביניהן והמורכבות שלהן גורמת אצלו לטירוף מערכות ולתחושה כי הוא הולך לאיבוד.

הבה נבחן סוגים שונים של אתגרים העומדים בפני מנהל של עסק קטן ובינוני

01

טיפול בתזרים המזומנים העסקי וניהול האשראי מול הבנקים

02

השגת לקוחות חדשים ושימור הקיימים

03

שיווק קלאסי ושיווק במדיה הדיגיטלית

04

ניהול עובדים והאצלת משימות

05

עיסוק בעניינים בירוקרטים שונים

06

התמודדות עם ספקים ונותני שירותים

07

כיבוי שרפות כתוצאה מטעויות החוזרות על עצמן

נשמע לכם מוכר? אתם לא לבד! לאחר שנות ניסיון רבות, גילינו כי למרות השונות הגדולה בתחומי הפעילות בין עסק לעסק, ישנו מכנה משותף רחב וברור לכולם הבא לידי ביטוי באומנות הניהול. אותן בעיות מתגלות שוב ושוב בתהליכי ניהול עסקים שונים ובמסגרת ליווי עסקים רבים אנו יודעים לאבחן אותן ולהתאים את הפתרונות המדויקים והמתאימים ביותר לכל עסק ועסק.

graphicCreated with Sketch.

רוצים לקבל עוד פרטים על השירות?
מעוניינים במישהו שילווה, ינחה ויכוון אתכם להצלחה עסקית?

לחצו כאן ליצירת קשר

אימון עסקי למנהלים

חלק חשוב מאוד מתהליך הליווי העסקי הנו האימון העסקי למנהלים. מטרתו, היא לצייד אותם בכלים מקצועיים שיאפשרו להם להתמודד נכון עם התחלואים העסקיים אותם הזכרנו ולקדם את העסק להצלחה.

האימון העסקי, הנו תהליך ארוך טווח אשר נותן תוצאות "לכל החיים". גם מנהלים המרגישים כי הם כבר ראו וחוו הכול, מפיקים ערך רב מתהליך זה ומופתעים מהתוצאות החיוביות שהוא מעניק להם ברמה האישית והמקצועית.

בתהליך האימון, אנחנו מאבחנים יחד עם המנהל את הבעיות השונות בהן הוא נתקל בחיי היום יום המקצועיים שלו. בעיות אלו יכולות להיות גלויות אותן הוא מכיר ומזהה ויכולות גם להיות סמויות מעיניו אך גלויות לעינינו. לאחר שאנחנו מזהים יחד מה עוצר את העסק מלהתקדם, מתחיל תהליך של נטרול הכשלים. מה שנעשה תוךוהתמקדות בחוזקות האישיות והמקצועיות של המנהל כנקודת המוצא לשינוי.

ייעוץ לעסקים כמקצוע

אם אתם עדיין תוהים מהו ליווי עסקי ומדוע תמצאו אצלנו את פתרונות הייעוץ אשר יעזרו גם לכם להצליח יותר, ברצוננו להדגיש נקודה אחת אחרונה. איל דרורי, מנכ"ל אלדר יועצים, הוא לא רק יועץ. איל הנו מנהל בכיר בעברו, אשר התמודד בהצלחה עם התלאות אותן אתם חווים בניהול העסק שלכם. הוא הצליח למצוא את שביל הזהב המאפשר לנהל את העסק בצורה מקצועית ולאזן היטב בין חיי עבודה מוצלחים לחיים האישיים אשר מחוץ לעבודה (גם אתם מרגישים שאתם עובדים הרבה מדי וללא תוצאות?).

אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לליווי מקצועי, דיסקרטי, מכבד ועתיר ניסיון, אתם מוזמנים להרים אלינו טלפון. אנחנו נדע כיצד לנווט אתכם משם להצלחה.

יצירת קשר מהירה

לקבלת עצה או יצירת קשר השאירו פרטים

פגישת היכרות

לקביעת פגישת היכרות לחצו כאן

דילוג לתוכן