חונכות עסקית

חונכות עסקית ומנטורינג

עולם העסקים, מתאפיין בתחרותיות רבה ובשינויים מהירים. שינויים אלו, מקשים על בעלי עסקים לקיים עסק מצליח לאורך זמן. לעתים, עסק עובר משבר או חווה קושי אותו הוא מתקשה לצלוח. אלדר יועצים, בהנהלתו של איל דרורי, מציעה מסלול חונכות עסקית ומנטורינג מקיף הנותן מענה מלא למנהלים ובעלי עסקים המבקשים לקדם את העסק אל עבר ההצלחה.

הדגש בתהליך חונכות ומנטורינג הנו בציוד המנהלים בעסק בכלים משמעותיים. כלים אלו, יאפשרו להם לבצע את משימותיהם טוב יותר, לבנות אסטרטגיה עסקית מנצחת ולנהל את העסק בצורה שקולה ואחראית המשיגה תוצאות.

חונכות עסקית, צוות אנליטיקה מסביב לשולחן

אימון עסקי למנהלים

על מנת להצליח לנהל עסק בצורה המיטבית, יש צורך בכישורי ניהול חדים וממוקדים. תהליך האימון העסקי כולל חונכות עסקית ומספר רב של תהליכי הכשרה המלמדים את  המנהל לקבוע מטרות ויעדים ברורים ולקדם את העסק על פיהם. האימון, מתמקד ביכולות האישיות והבינאישיות של המנהל. בינהן, ניהול נכון של זמן העבודה, תהליכי קבלת החלטות, מיקוד עסקי, עבודה מול כפיפים ועמיתים, ניהול זמן יעיל ועוד.

הדרכות והרצאות

לצד תהליך האימון האישי למנהלים אנו מציעים הרצאות והדרכות מקיפות בנושאי ניהול ושיפור המיומנויות העסקיות. ההרצאות מומלצת במיוחד כחלק מתהליך חונכות עסקית אותו אנו מציעים. זאת מכיוו,ן שהן מאפשרות לכל עובד בארגון לקחת חלק ברכישת הכלים וקליטת המסרים התורמים להצלחה העסקית.

ההרצאות וההדרכות מועברות על ידי מומחים בעלי ניסיון עשיר בתחום הייעוץ, הפיתוח והליווי העסקי. הן מקצועיות מאוד ועם זאת מתובלות בהומור ובנויות כך שאף עובד לא ישתעמם או "ינקר" בזמן העברתן.

לצד התכנים החשובים, ההשתתפות הקבוצתית בסדרת הרצאות או סדרת הדרכות מקצועית כאלו תורמת לגיבוש העובדים סביב תהליך פיתוח וקידום העסק ורותמת את כל הצוות למטרה המשותפת.

תמהיל הדרכות והרצאות התפור לצרכי העסק

תהליכי הפיתוח העסקי בהם אנו מתמחים, הנם שונים מעסק לעסק. הם תלויים באופי העסק, בפלח השוק בו הוא פועל ובמצבו (לדוגמא, האם הוא נמצא במשבר, האם בקיפאון או האם הוא רווחי אך צריך להצליח יותר). בהתאם, אנו בונים גם את תמהיל ההדרכות וההרצאות אותן אנו מציעים לעסקים. למשל, עסקים המבקשים להתמקד בכישורי ניהול ישיבות בדרגות הניהול השונות בארגון, יקבלו תמהיל הדרכות שונה מעסקים החווים משבר ומבקשים לצייד את המנהלים בכלים לניהול משברים. כמו כן, אנו מעבירים הרצאות בנושאים רחבים הקשורים לעולם העסקים אשר יעניינו את כל קשת הדרגים הניהוליים והעובדים וירחיבו את אופקיהם, כגון:

01

התמודדות עם לחץ בעבודה והשפעתו על הבריאות הנפשית והפיזית שלנו

02

כישורי מכירה ומו"מ עם ספקים ולקוחות

03

ניהול כלכלת המשפחה

04

תהליכי פרסום ושיווק

05

ניהול ידע בארגון

ועוד נושאים רבים נוספים אשר ללא ספק יציידו אתכם ואת העובדים שלכם בכלים חשובים לחיים העסקיים.

graphicCreated with Sketch.

רוצים לקבל עוד פרטים על חונכות עסקית?
מעוניינים לקחת את הצוות הניהולי שלכם צעד קדימה?

לחצו כאן ליצירת קשר

בחירת חברת הייעוץ הנכונה

חשוב לבחור חברת ייעוץ בעלת ניסיון רב והצלחות מוכחות בתחום חונכות עסקית , פיתוח עסקי ומנטורינג. היועץ הנו מנטור עסקי אשר מלווה אתכם לאורך זמן ודואג לתת לכם את הכיוון הנכון בתקופה של חוסר וודאות. יועץ טוב, יודע כי הידע והיכולות נמצאים גם אצלכם ולא רק אצלו. בנוסף, תפקידו הוא לזהות את הקשיים אשר אתם נתקלים בהם ולצייד אתכם בכלים להתגבר עליהם.

איל דרורי, מנכ"ל אלדר יועצים, הנו מנטור בתוכנית רקנאטי של הפקולטה לניהול באונ' תל אביב ויועץ מנוסה אשר צלח בהצלחה מגוון תפקידים ואתגרים ניהוליים בעולם העסקי.

כמי שהצליח לעזור ולשקם עסקים קטנים ובינוניים רבים מתחומים שונים, איל מזמין אתכם לשיחה אישית ראשונית, אחד על אחד, על מנת להבין את תמונת המצב של העסק שלכם ולהחליט יחד על הפתרון הנכון ביותר להנעת העסק קדימה.

יצירת קשר מהירה

לקבלת עצה או יצירת קשר השאירו פרטים

פגישת היכרות

לקביעת פגישת היכרות לחצו כאן

דילוג לתוכן