ייעוץ שיווקי

ייעוץ שיווקי הגורם לעסק לפרוח

האם לדעתכם העסק שלכם זקוק לייעוץ שיווקי? האם לעסק שלכם יש אסטרטגיה שיווקית? האם היא מוכיחה את עצמה? האם התעכבתם לאחרונה על החלטות הנוגעות לבניית המותג שלכם, סקר מתחרים, מיקוד ופילוח הקהל?

בעלי עסקים קטנים ובינוניים נוטים לעתים לחשוב כי מונחים אלו שייכים לעולמם של העסקים הגדולים או התאגידים, אולם המציאות מוכיחה חד משמעית כי לא כך הדבר.

מטרתו של היועץ השיווקי הנה בראש ובראשונה להביא לעסק עוד לקוחות, או בשורה התחתונה – להגדיל את הרווחיות העסקית.

ייעוץ שיווקי, צוות שיווק יושב מסביב לשולחן

בניית אסטרטגיה שיווקית לעסק שלך

כבעלי עסק קטן או בינוני, אתם בראש ובראשונה צריכים להבין מי קהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. בבסיסו של תהליך ייעוץ עסקי שיווקי, עומד זיהוי קהל הלקוחות והבנת הצרכים שלו מול השרות או הסחורה שיש לכם להציע.

זהו פילוח ומיקוד הקהל שלך.

בהמשך לכך, אנו ניצור יחד מיתוג ובידול הייחודיים לזהות העסקית שלכם. בידול בא לידי ביטוי בקונספט עיצובי ותוכני של העסק. על שני אלו נתעכב בדקדקנות על מנת לוודא כי יש לכם זהות ברורה ובולטת מול מתחרים בפלח השוק בו אתם פעילים.

01

בניית יעדים שיווקיים

כהמשך לפילוח הקהל ובניית המיתוג, נבנה יחד יעדים ברורים, ברי השגה ומדידים אשר יהוו אבני דרך בתהליך השיווק מול הקהל הרלוונטי שהגדרנו. בחירת יעדים הינה משימה מורכבת, מכיוון שבעלי עסקים נוטים לכוון גבוה מדי או נמוך מדי מסיבות שונות. תהליך ליווי שיווקי המבוצע ע"י יועץ מנוסה אשר ניהל בעבר תהליכי שיווק כמנהל או אף מנכ"ל של עסק, יוכל לעזור לכם להתכוונן על יעדים המתאימים לפלח השוק בו אתם פועלים ולקהלי היעד בהם בחרתם להתמקד.

02

בחירת ערוצי פרסום

עולם הפרסום השתנה בשנים האחרונות בצורה דרמטית עם כניסתן של טכנולוגיות כגון האינטרנט והמובייל. הלקוחות הפוטנציאליים שלכם צורכים ונחשפים לתוכן בצורה שונה מאשר בעבר. עליכם, להיות מודעים למגוון האפשרויות העומד בפניכם בדרך להגעה ללקוחות חדשים.

בתהליך הייעוץ, נברר מהו התקציב האפשרי והזמין ליציאה לקמפיין שיווקי ונחליט יחד מה הם הערוצים המתאימים ביותר עבורך. ניקח בחשבון  את התקציב ואת קהלי היעד.

03

תהליכי מכירה

הקמפיין השיווקי אינו מסתיים בבחירת ערוצי הפרסום. חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק הינו תהליך המכירה. האם אתם יודעים איך למכור את המוצר שלכם? האם אתם שוכרים אנשי מכירות או עוסקים במכירות בעצמכם? כחלק ממסגרת של ייעוץ עסקי אמין, ייעוץ שיווקי מתמקד גם בתהליכי המכירה ובונה תשתית חזקה ואמינה אשר תחזק את הסיכויים שלכם לסיים מכירה מוצלחת מול לקוחות מתעניינים.

הניסיון העשיר שלנו בעבודה מול אנשי מכירות, יעמוד לרשותכם בבניית תהליכי תגמול מאוזנים ונכונים אשר ימריצו את אנשי המכירות ויבטיחו רווחיות גבוהה של התהליך. בנוסף, אנו נתמקד בשיפור כישורי המכירה ויכולות המיקוח והשכנוע שלהם.

graphicCreated with Sketch.

רוצים לקבל עוד פרטים על ייעוץ שיווקי?
מעוניינים ליצור אסטרטגיית שיווק מנצחת?

לחצו כאן ליצירת קשר

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

גם אם יש לכם מוצר או שרות מנצח, קשה לנהל עסק מצליח כאשר אתם "יורים לכל הכיוונים" במאמצי השיווק שלכם ומקווים לטוב.

תהליך ייעוץ שיווקי עסקי המנוהל על ידי יועץ בעל ניסיון ושם בתחום, יניב עבורכם תשתית חזרה של תהליכי שיווק ומכירה אשר יקדמו את העסק שלכם מול לקוחות פוטנציאליים ולקוחות קיימים. זהו צורך קיומי עבור העסק שלכם וחשוב כי תעשו בהקדם את הצעד הראשון ליצירת תהליכי שיווק ומכירה מקצועיים.

אנו מזמינים אתכם ליצור יחד אתנו אסטרטגיית שיווק מנצחת. פנו עכשיו ליצירת קשר ראשוני ולקביעת שיחת ייעוץ בתחום.

יצירת קשר מהירה

לקבלת עצה או יצירת קשר השאירו פרטים

פגישת היכרות

לקביעת פגישת היכרות לחצו כאן

דילוג לתוכן