ייעוץ ניהולי

ייעוץ ניהולי לעסקים

כיצד ניתן למדוד את כישוריו של המנהל? האם המנהל נמדד בתוצאות העסקיות והרווחיות בלבד? אולי בחוות הדעת של הכפיפים או העמיתים שלו? האם בכלל מדובר על מושג הניתן למדידה או במושג מעורפל תלוי הקשר בלבד? בתהליך ייעוץ ניהולי אנו בוחנים לעומק, יחד, ברמה האישית והעסקית את כישורי הניהול שלך ואת הנקודות הניתנות לשיפור. 

ניהול עסק הוא אתגר מורכב לו ישנם מספר צדדים. בשילובם יחד בהרמוניה, התוצאות העסקיות והחברתיות של הניהול הנן חיוביות ומחזקות תחושת הצלחה לטווח הארוך. כאשר יש חוסר הלימה בין אחת התכונות הללו לאחרות, נוצרת סטייה מהיעדים העסקיים אשר משפיעה בסופו של דבר על כל צדדי הניהול.

יחד, אנחנו יוצרים תהליך עומק אשר מטרתו לצייד אותך, בכלים יקרי ערך אשר יהיו לך לעזר באתגרים העומדים לפניך.

ייעוץ ניהולי, צוות יושב בשולחן עם לפטופ ונתונים

בניית כישורי ניהול – בין האישי למקצועי

הייחוד של תהליכי ליווי ניהולי הנו השילוב בין המאפיינים האישיים שלך למאפיינים המקצועיים. הבה נבחן מספר כישורי ניהול אשר שיפור בביצועיהם ישפר משמעותית את התוצאות העסקיות שלך:

01

ניהול זמן

כיצד אתה מנהל את המשימות היומיומיות שלך? האם אתה מנהל את הזמן שלך בעבודה או שאתה נותן לזמן "לנהל" אותך? ניהול זמן הנו כישור בסיסי הנדרש למנהל על מנת לסיים בהצלחה יעדים עסקיים. במסגרת הייעוץ, אנו ניתן דגש על היכולת להבדיל בין העיקר לתפל, לתכנן מראש את יום העבודה ולשים במסגרת נכונה בלת"מים שונים אשר כולנו נתקלים בהם ביום יום. אנו נחזק את היכולת שלך לתעדף משימות ולהאציל סמכויות ברמה הנכונה. כך, תשמור על שליטה מלאה בתהליכי העבודה שלך ושל הכפיפים שלך.

02

ניהול ישיבות

כיצד הישיבות בחברה או בעסק שלך מתנהלות? האם כולם מגיעים בזמן או איחורים הם עניין שבשגרה?. האם אתם מתברברים בדיבורים ללא החלטות מעשיות או כל ישיבה מסתיימת בחלוקת משימות ברורה לביצוע בין אנשי הצוות המשתתפים?. מכיוון שישיבות הנן חלק בלתי נפרד מתהליך ניהול העסק (וגם עולות כסף רב), חשוב לדעת כיצד לנהל אותן נכון כך שתהיינה אפקטיביות ככל האפשר.

03

תהליכי קבלת החלטות

ייעוץ ניהולי, בוחן גם את האופן בו אתה כמנהל מקבל את ההחלטות העסקיות ברמה היום יומית. אנו נסתכל על ההיסטוריה הקרובה והרחוקה שלך כמנהל ונזהה איך מבוצע תהליך קבלת ההחלטות. נבדוק האם יש בתהליך כשל כלשהו, האם ישנם גורמים שאינך מודע אליהם אשר מקשים עלייך או מפריעים לך. יחד,  נבחן כיצד לשפר אותם משמעותית בכדי לייצר תהליך ממוקד, מקצועי והחלטי המייצר החלטות ברורות – הן עבורך והן עבור הצוות אותו אתה מנהל.

04

מיקוד עסקי

כחלק מתהליך ייעוץ עסקי , בייעוץ הניהולי אנו בוחנים את היכולת שלך להתמקד במטרות וביעדים העסקיים שלך. אנו נבהיר יחד, האם אתה מגדיר לעצמך יעדים עסקיים ברורים וברי השגה. במידה ולא, נבחן מדוע וכיצד להגיע למצב שאתה יודע בכל זמן נתון לאילו יעדים אתה והצוות שלך צריכים להגיע. בתהליכי המיקוד העסקי, כמו בתהליכי ייעוץ שיווקי, אנו בוחנים את השוק, המתחרים, הלקוחות, הספקים, אנשי המפתח בעסק וכמובן הבעלים. כל זאת, במטרה להגדיר יעדים מדויקים, מדידים וברי השגה.

graphicCreated with Sketch.

רוצים לקבל עוד פרטים על שירות ייעוץ ניהולי?
מעוניינים לפתח קישורי ניהול מתקדמים?

לחצו כאן ליצירת קשר

שיפור מיומנויות ניהול עובדים ועבודת צוות הרמונית

כיצד באה לידי ביטוי האינטראקציה שלך עם הכפיפים והעמיתים שלך בעבודה? האם ישנה הרמוניה ביחסים בינכם או שמא הם מתאפיינים בעימותים, תקלות וחוסר אמון?. המיומנות לנהל עובדים הנה מיומנות נרכשת. במידה ואנו נזהה, כי ישנן בעיות בתהליכי הניהול  ובקשרי העבודה שלך, נעבוד יחד על מנת לשפר את הנקודות הללו באופן משמעותי.

ייעוץ ניהולי כתהליך אימון

הייעוץ הניהולי נוגע ברמות האישיות שלך כמנהל כמו גם ברמות המקצועיות והעסקיות. תהליך ליווי עסקי הנו תהליך של אימון, למידה, קידום אישי ושיפור מתמיד של תהליכי ניהול. לעיתים, קשה לנו, כאנשים וכמנהלים, לעצור ולהתבונן על עצמנו "מבחוץ", להודות בנקודות חולשה ובכשלים אשר לעיתים איננו מודעים להם.

בתהליכים מורכבים אלו באים לידי ביטוי הניסיון הרב שלנו בליווי וייעוץ למנהלים בכל רמות הניהול בארגון.

יצירת קשר מהירה

לקבלת עצה או יצירת קשר השאירו פרטים

פגישת היכרות

לקביעת פגישת היכרות לחצו כאן

דילוג לתוכן