הדרכת אנשי כספים

רוצה להיות מנהל כספים מצליח ולקבל הזדמנויות קריירה מדהימות?

יש לנו יותר מ-20 שנות ניסיון בהדרכת אנשי כספים ובאימון עסקי ממוקד!

 בין אם אתה חשב, מנהל כספים או מנהל חשבונות, אתה יכול לצבור ביטחון בקריירה הפיננסית ולקבל הכשרה ממוקדת שתסייע לך במהלך הדרך.

התפקיד שלך נתון כל הזמן לשינויים. מטבע הדברים, הדרך לשפר את מערך המיומנויות שלך בעולם הפיננסי היא באמצעות רכישת ניסיון א-מ-י-ת-י בעבודה עצמה. דרך נוספת לשפר את הכישורים ולהישאר עדכני היא באמצעות הכשרה מקצועית.

ההזדמנות לעבוד עם מנטורים בכירים ובעלי ניסיון היא הזדמנות שלא תסולא בפז כדי ללמוד את הפרטים הקטנים של העולם הפיננסי ולמפות את מסלול הקריירה שלכם.

עזרנו לאנשי מקצוע רבים מאוד בתחום הפיננסים להתקדם בקריירה שלהם באמצעות הדרכה מפורטת ומותאמת אישית.

הדרכת אנשי כספים

מה כוללת הדרכת אנשי כספים בארגונים ?

האימון שלנו מספק אסטרטגיות לניהול פיננסי עסקי שישמרו על כישוריך חדים ומבריקים, ובנוסף יעלו את הביצועים של העסק או יסייעו לך לקבל את הקידום המיוחל.

אצלנו לא תקבל רק ידע פיננסי טכני, אלא תקבל תוכן מאורגן, מובן ועצות מעשיות שונות. יחד, נפשט את העולם המורכב של פיננסים ונלמד אותך ניהול ביצועים עסקיים. שיחות האימון האישיות ישמרו אותך על המסלול כדי להגיע למטרות הספציפיות שלשמן הגעת להדרכה.

להיות מנהל פיננסי הוא אחד ממסלולי הקריירה המאתגרים ביותר, בשל האופי המיוחד ביותר של התחום. מנהלים שאפתנים מתחילים בהשגת תואר ראשון ושני בהתמחותם. התחרות על המשרות גדלה יותר משנה לשנה, הבוגרים לעתים נאלצים לקחת כל עבודה שהם מוצאים כדי להשיג דריסת רגל במקצוע, בעודם חולמים להשיג משרות נחשקות יותר.

מנהלי כספים עובדים עם אנשים רבים וצוותים כדי לפתור בעיות פיננסיות שונות. הם עשויים לפקח על פעילויות או משימות ולכן עליהם להיות בעלי כישורים בין אישיים, כמו גם לעבוד עם מחלקות ואנשים אחרים.

חשבים חייבים לשדרג ללא הרף את כישוריהם ולחלק את תשומת הלב שלהם לפונקציות פיננסיות רבות של העסק. ניסיון חשוב לא פחות מהשכלה פורמלית, התחרות על משרות היא קשה – לכן רבים פונים להדרכות פיננסיות על מנת לפתח מיומנויות, לשפר ביצועים בשוק התחרותי וללמוד כיצד לנהל נכון יותר מקצועית וניהולית, את המערך הפיננסי.

מקומות רבים יציעו לך הכשרות עם סיליבוס עמוס תכנים. מטרת ההכשרה שלנו היא מתן אימון אישי, אחד על אחד, המוקדש לשיפור הביטחון העצמי שלך. ההכשרה תסייע לך לפתח חוש עסקי, להשחיז את מיומנויות הניהול הפיננסי ותעניק כלים ממשיים לתכנון הקריירה שלך.

עם 20 שנות הניסיון והגישה המובנית שלנו, אתה יכול לקבל הכשרה ותמיכה כדי לעשות שינוי אמיתי בקריירה ובחיים שלך. נצייד אותך בכלים וטכניקות אסטרטגיות כדי ליהנות מקריירה מתגמלת כאנשי מקצוע  מובילים.

מרכיבי התוכנית

01

פגישות עבודה מעשיות שנלקחות מחוויות עסקיות מהחיים האמיתיים שלך ומאתגרי העבודה הספציפיים שלך

02

ביחד נגדיר את הנושאים והכישורים בהם אתה באמת זקוק לסיוע ורוצה להתקדם, ובזה נתמקד.

03

נעזור לך לקבל החלטות קריטיות בזמן אמת, לבנות מערכות יחסים טובות יותר ולהשפיע באופן עקבי על הארגון בו אתה עובד

03

ננצל את הניסיון רב השנים שלנו במנהיגות פיננסית בכירה, על מנת להעניק לך תובנות ולשכלל לא רק את הידע הפיננסי שלך, אלא לאפשר לך לרכוש מיומנויות עסקיות ואישיות

04

נעזור לך לגבש תוכנית פעולה שתוביל לקריירה מתגמלת יותר

04

נספק לך תמיכה ונעניק לך משוב, בלי שיפוטיות

גישה אישית ממוקדת מטרה

הדרכת אנשי כספים, דורשת יותר מכל ידע ומיומנות ספציפיים, יכולת לזהות ולבדוק איתך מה לא עובד, לחזק את החולשות שלך ולמקד אותך באופן ספציפי במטרה. ההכשרה שלנו מורכבת ומובנית בקפידה כדי לאפשר לך להפוך לאיש מקצוע יוצא דופן בתחום הפיננסים.

אנחנו לא רוצים שתקבל רק ידע פיננסי. אימון אישי אחד על אחד נועד לעזור לך לעשות שינוי, לצמוח בתחומים שונים ולצבור ביטחון בקריירה שלך. מעבר לכך, תוכל להסתייע בנו כדי לערוך שינויים במחלקת הכספים שלך או בעסק שלך ולקבל הזדמנויות קריירה חדשות.

אתה יכול לשתף אותנו ולדבר איתנו בשיחה אחד על אחד על כל האתגרים שיש לך בעבודה או הקריירה הפיננסית שלך. הגברת המודעות העצמית והאינטליגנציה הרגשית שלך, הרחבת המנהיגות שלך כדי שתוכל להצטיין אבל גם להשפיע על צוות הכספים שלך והתקדמות הקריירה והצמיחה האישית שלך הם דוגמה לאתגרים כאלו.

במפגשים ביננו נקדם, נמקצע ונסייע לך בכל הנקודות הבאות:

  • נבין יחד איתך, מה יש צורך לחזק, לדייק, ללמד ולכוון
  • נעניק לך תוכן ממוקד ומובנה כדי למנוע הצפה של ידע
  • נתרגל, נשפר ונקדם אותך מקצועית
  • נעודד את הצמיחה האישית שלך באופי ובמנהיגות
  • תלמד בקצב שלך, תוך התקדמות תמידית
graphicCreated with Sketch.

רוצים לקבל עוד פרטים על השירות?
מעוניינים להיות אנשי כספים מצטיינים?

לחצו כאן ליצירת קשר

מהו איש כספים מצטיין?

איש כספים עושה שימוש בניתוח נתונים כדי לעזור לחברות וללקוחות לצמוח באמצעות קבלת החלטות פיננסיות אסטרטגיות, תזרים, תקציב וניהול פיננסי נכון. אנחנו באלדר יועצים נסייע לך למצוא פתרונות חדשניים בסביבה תחרותית המשתנה ללא הרף.

מהות התפקיד של מנהל פיננסי היא כבר לא רק להיות אמון על מספרים ודוחות כספיים. אנשי מקצוע פיננסיים צריכים להיות בעלי יכולת אנליטית וידע, אך  צריכים יותר מאשר כישורים טכניים. לכן, אנו נעזור לך ללמוד טכניקות לעבודה יעילה יותר בצוות, ונכין אותך לכניסה לתפקיד מקצועי בכיר. 

מה המיומנויות הנדרשות?

זה לא מספיק רק להיות בעל מיומנות מתמטית, לאסוף פרטים ולנתח נתונים. התקדמות הקריירה בפיננסים אינה קשורה רק ליכולות טכניות. אנחנו נחדד את כישורי הניהול שלך ונלמד אותך מיומנויות בין אישיות, להיות מנהיג ומשפיע בתחומך, להעמיק את כישורי קבלת ההחלטות הפיננסיות שלך ועוד.

חשב ומנהל כספים צריכים מיומנויות תקשורת חזקות. אנחנו נעזור לך לפתח קשרים בין-אישיים, לנהל צוות של רואי חשבון, חשב, גזבר, מנהלי חשבונות, כלכלנים ואנשי כספים, להיות בתקשורת מתמדת עם בכירים ולהגדיר ולהשיג את היעדים הפיננסים של החברה.

למה איתנו?

שמי הוא איל דרורי. אני רו"ח והקמתי את  "אלדר יועצים" כדי לעזור לאנשי מקצוע בתחומי האסטרטגיה, הניהול והפיננסים כמוך, להשפיע ולהנהיג קדימה את העסק שלהם.

 אני יודע שלהיות חשב / מנהל כספים הוא אתגר. הייתי שם בעצמי, התמודדתי עם הלחץ והדרישות הבלתי פוסקות והצלחתי לבצע את התפקידים בצורה מקצועית, יעילה ואיכותית.

אני מכיר את התחום הפיננסי בעסקים למעלה מ 20 שנה, התחלתי לעבוד כרואה חשבון מוסמך, עבדתי בחברות ובעסקים רבים, בתפקידים שונים (חשב, מנהל כספים, סמנכ"ל ומנכ"ל) ולאחר מכן ליוויתי וייעצתי למאות עסקים, חברות, עמותות, יזמים ועוד.

הבנתי שהדבר שגורם לי הכי הרבה הנאה הוא לסייע לאנשים אחרים. אני אוהב לראות אנשי מקצוע בתחום הפיננסים צומחים, נהנים מהעבודה ומממשים את הפוטנציאל המלא שלהם.

הפכתי את התשוקה הזאת למסגרת פיתוח וצמיחה עבור אנשי מקצוע בתחום הפיננסים .

 תהליכי הליווי והדרכה מתמקדים במתן כלים שנועדו לשכלל את הידע הפיננסי, הביצועים ומיומנויות הניהול בפועל. ביחד נשים דגש על יישום הידע, בניית ההרגלים, ושיפור הכישורים. נראה לך כיצד להשתמש בכלים ולהגיע להישגים עסקיים, להגדיל רווחים לחסוך עלויות וללא בעיות.

מעוניין להתחיל בשינוי? צור קשר כבר עכשיו!

יחד נגיע לתוצאות!

יצירת קשר מהירה

לקבלת עצה או יצירת קשר השאירו פרטים

פגישת היכרות

לקביעת פגישת היכרות לחצו כאן

דילוג לתוכן