Smoove

Smoove היא פלטפורמה אוטומציה שיווקית שעוזרת לבעלי עסקים לייעל את תהליכי השיווק שלהם, לשפר את מעורבות הלקוחות, ולהגדיל את החזר ההשקעה. היא הופכת את ניהול השיווק לקל ויעיל יותר ומציעה מגוון כלים ופונקציונליות תחת קורת גג אחת.

האתגרים בשיווק דיגיטלי ברורים. אתם צריכים ליצור תוכן איכותי, להגיע לקהל היעד שלכם, ולבנות מעורבות. זו יכולה להיות משימה מרתיעה, במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים.

אבל מה אם היה פתרון שיכול לעזור לכם להתמודד עם כל האתגרים האלה?

Smoove היא פלטפורמה אוטומציה שיווקית שמספקת פתרון כולל לעסקים. Smoove עוזרת לבעלי עסקים לייעל את תהליכי השיווק שלהם, לשפר את מעורבות הלקוחות, ולהגדיל את החזר ההשקעה. יש לה שתי תוכניות בתמחור שונה, Lite ו-Professional, שעונות על צרכי עסקים בקנה מידה שונה. 

במהותה, Smoove הופכת את ניהול השיווק לקל ויעיל יותר עבור בעלי עסקים במטרה לאפשר להם להתחבר לקהל הלקוחות שלהם, לטפח את המותג ולהמיר לידים פוטנציאליים ללקוחות. על ידי הצעת מגוון כלים ופונקציונליות תחת קורת גג אחת, Smoove מבטלת את הצורך במספר פלטפורמות, ובכך חוסכת זמן ומבטיחה גישה שיווקית אחידה. 

בין אם אתה בעל עסק קטן או מנהל ארגון גדול, תוכניות התמחור השונות של Smoove ומערכת התכונות הנרחבת שלה מספקות פתרון הניתן להרחבה כדי לענות על צרכי השיווק של העסק.

 

Smoove Lite

תכנית Lite אידיאלית עבור עסקים קטנים או יחידים שמתחילים עם אוטומציה של שיווק. היא מכילה עד 100 אנשי קשר ומאפשרת שליחת עד 1,000 מיילים בחודש. התכנית כוללת פונקציונליות בסיסית כמו דפי נחיתה, פורטל לקורסים מקוונים, CRM ברמה בסיסית ושלבים שונים של אוטומציה שיווקית. היא מספקת גם כלים חיוניים לשיווק בדוא"ל כגון סגמנטציה חכמה, תבניות דוא"ל מעוצבות, ניתוח התנהגותי בזמן אמת של משתמשים, קמפיינים בדוא"ל ו- A/B טסטינג, תוכן דינמי ושילוב של קמפיינים עם Google Analytics. לצורך יצירת לידים, היא מציעה 3 דפי נחיתה מותאמים אישית, תבניות דפי נחיתה מעוצבות וטפסים באתר, בין היתר. ההיבט של אוטומציה שיווקית כולל כלי אוטומציה של drag and drop.

 

Smoove Professional

תכנית Professional, אשר תמחורה זמין לפי בקשה, מיועדת לעסקים גדולים יותר עם צרכי שיווק נרחבים יותר. היא מציעה מערכות אוטומציה שיווקיות מתקדמות, מיילים בלתי מוגבלים, דפי נחיתה בלתי מוגבלים, כלים לתוכן דינמי ואישי, ניתוח ודירוג לידים. חבילת שיווק בדוא"ל חזקה יותר עם מיילים בלתי מוגבלים, סגמנטציה חכמה, מאות תבניות דוא"ל מעוצבות וניתוח התנהגותי בזמן אמת של משתמשים. ערכת הכלים ליצירת לידים גם היא רחבה עם דפי נחיתה מותאמים אישית בלתי מוגבלים, טפסים באתר וקמפיינים לסמארטפונים. היא אף מתגאה ב-40 מסעות אוטומציה של drag and drop, דירוג איכות הלידים ושילוב חכם עם Zapier ו-Integromat.

סמוב – ההבטחה

ההבטחה של סמוב לפלטפורמה "הכל באחד" היא מושכת מכיוון שהיא מתמודדת עם האתגר העכשווי של כלי שיווק מפוזרים. הפלטפורמה מדגישה את העוצמה של אוטומציה לאורך מסע הלקוח, ומאפשרת אינטראקציה חלקה ואוטומטית עם לידים מהפנייה הראשונית ועד ההמרה ואילך. זה לא רק משפר את היעילות אלא גם מבטיח מעורבות עקבית ואישית עם לקוחות, דבר שהוא קריטי בנוף העסקי התחרותי של היום.

 

הדגש של הפלטפורמה על פונקציונליות חכמה הוא ראוי לציון. לדוגמה, בשיווק בדוא"ל, השימוש בקישורים חכמים מאפשר המרה טובה יותר של לידים על ידי הבטחה שהתקשורת רלוונטית ומותאמת אישית למשתמש. זה מועשר עוד יותר על ידי זמינותם של כלי בדיקת A/B המסייעים בייעול התוכן עבור שיעורי מעורבות והמרה טובים יותר.

 

הכלי לבניית דפי נחיתה (שלא יחליף את קנבה שלכם ליצירת קריאייטיב) נועד למשוך לקוחות באמצעות דפי נחיתה חכמים, חלונות קופצים או טפסים מותאמים אישית, המסייעים באיסוף כל הנתונים הדרושים לקמפיינים שיווקיים אפקטיביים. הקלות בהקמה והתאמה אישית של דפי נחיתה היא יתרון עבור בעלי עסקים שאולי אין להם כישורים טכניים מתקדמים. זה, בשילוב עם היכולת ליצור מעורבות מיידית באמצעות הודעות טקסט ממוקדות ומותאמות אישית, מספק גישה הוליסטית למעורבות לקוחות, המרה ושימור הלקוחות.

Smoove SMS

הפלטפורמה גם מציגה גישה מתקדמת של שילוב שיווק בהודעות טקסט. בעולם של היום, המתמקד בטלפון הנייד, היכולת לשמר לקוחות באמצעות SMS היא יקרת ערך. זה לא רק מספק ערוץ נוסף למעורבות, אלא גם עונה לצרכים של הצרכנים המודרניים שמתמידים בתנועה.

 

יתר על כן, כלי בניית דפי נחיתה הוא כלי חיוני ליצירת לידים. דפי הנחיתה החכמים, הפופאפים והטפסים המותאמים אישית נועדו למשוך ולשמור על תשומת הלב של הלקוחות, תוך איסוף נתונים חיוניים שניתן להשתמש בהם כדי לשפר את האסטרטגיות השיווקיות. הקלות בשימוש של תכונה זו מדגישה שוב את הגישה הממוקדת במשתמש של Smoove.

 

הדגש של סמוב על מדדים וניתוח נתונים הוא נקודה חזקה נוספת. הפלטפורמה מספקת מדדי נתונים ברורים וקלים למעקב שעוזרים להבין את מעורבות הלקוחות ולזהות תחומים לשיפור. גישה ממוקדת נתונים זו חיונית לקבלת החלטות מושכלות וייעול החזר השקעה על השיווק.

Smoove – אינטגרציות

הגמישות המוצעת באמצעות שילוב עם פלטפורמות אחרות כמו Google Analytics, Zapier ו-Integromat מגבירה עוד יותר את האטרקטיביות של Smoove. יכולת הפעולה ההדדית הזו מאפשרת זרימת נתונים חלקה בין פלטפורמות שונות, וכך יוצרת אקוסיסטם שיווקי מאוחד שניתן לנהל באופן מרכזי בדשבורד של Smoove.

לסיכום

Smoove מציגה כלי בעל מגוון יכולות ומשכנע עבור עסקים המחפשים לייעל את תהליכי השיווק שלהם, לשפר את מעורבות הלקוחות ולהגדיל את החזר ההשקעה. ממשק המשתמש הידידותי שלה, בשילוב עם מגוון רחב של תכונות ויכולות שילוב, הופך אותה לפתרון חזק וגמיש לצרכים השיווקיים של העסק.

ועוד נקודה חשובה – התמיכה בעברית, ידידותית ומקצועית!

לקבלת עצה או לקביעת פגישת היכרות, צרו קשר!

אודות אלדר יועצים

אנו, באלדר יועצים, מומחים במתן ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, עמותות וחברות, באמצעות פתרונות עסקיים וכלים מקצועיים שיאפשרו לכם להצליח בעתיד ללא עזרתנו…
עוד אודותינו

קטגוריות

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן