בניית אתר אתר אינטרנט

בעולם הטכנולוגי המתפתח של היום אתרי האינטרנט מהווים נדבך חשוב בקידום העסק. פעמים רבות הלקוח יעדיף דווקא את הביקור האינטרנטי על פני המפגש הפיזי עם נותן השירות, ובכך הרושם הראשוני של החברה והעסק נעשה מרחוק, אי שם עוד בבית הלקוח. איך עושים זאת נכון ונגיש? על מה נדרש לשים דגש? ומה אסור לשכוח? – במאמר הבא.
אתר חדש אלדר יועצים

רוב בעלי העסקים יודעים ומבינים כי (כמעט) כל עסק צריך אתר אינטרנט. עם זאת, רובם רואים בהקמת אתר, פעולה חד פעמית.

האמת היא  – שזה ממש לא כך.

בניית אתר איננה תהליך חד פעמי

לאחר ההקמה צריך לתחזק את האתר, לגבות אותו, להגן עליו, לקדם אותו באמצעות קידום אורגני וממומן, לקשר אליו רשתות חברתיות, להכניס אליו תכנים ועוד ועוד.

לא זו בלבד, אלא שאחת לכמה שנים (משהו סביב 4 – 5 שנים לערך) יש צורך להחליפו בגלל שינוי הטכנולוגיה.

כיוון שהעלנו לאויר החודש אתר חדש נתמקד בפוסט הזה בתהליכי הבניה וההקמה.

 

איך מקימים אתר?

ראשית מקבלים החלטה על סוג האתר – תדמית / מכירה / חנות / פורטל לעובדים ועוד. כל אחד מסוגי האתרים הללו דורש תהליך אפיון שונה ותקציב שונה.

לאחר מכן מחליטים על הפלטפורמה – האם אתר נכתב מאפס באמצעות שורות קוד, מבוסס תבנית וורדפרס או פלטפורמה אחרת.

השלב הבא הינו ביצוע אפיון מפורט. ככל שתדייקו יותר – תצליחו לייעל את התהליך הן מבחינת השגת המטרות המדוייקות עבורן נבנה האתר והן מבחינת משך הזמן, העלויות והמחוייבות של האנשים לתהליך.

על האפיון תוכלו לקרוא בלינק הבא מתוך האתר של חברת דיגיטה העוסקת בהצלחה רבה, בבניית אתרים.

והשלב האחרון לפני הביצוע הוא בחירת בונה האתר.

יש משמעות רבה לבחירת המתכנת / חברת בניית האתרים. אל תקלו ראש בנושא ואל תשכחו לבחון פרויקטים קודמים שהם עשו, לראיין אותם, לבקש המלצות ובעיקר לוודא שיש בינכם כימיה.

התהליך ארוך, לעיתים מתיש ודורש אורך רוח, סבלנות וסובלנות.

 

ומה לגבי העלות?

כמו תמיד – יש לכסף השפעה ומשמעות כבדה.

מחיר בניית אתר נע מ 2,000 ₪ לאתר שהוא בעצם "דף נחיתה" ועד לעשרות ולעיתים גם מאות אלפי שקלים לאתרים בעלי דפים רבים, פונקציונאליות ייחודית, התאמות ועיצוב מתוחכם המתאימים לחברות בסדר גודל בינוני ומעלה.

לא תמיד היקר יותר הוא הטוב יותר, אבל קבלת החלטה בהתאם למחיר בלבד, הינה שגוייה בדרך כלל.

 

טיפ קטן

גם כאן, כמו בבניית בית, תמיד יש הפתעות לאורך התהליך…

כדי שהתהליך ייצר אתר המתאים בדיוק לכם, עונה על הצרכים שלכם מבחינה עסקית ושיווקית וכמובן יתחיל ויסתיים בלוח זמנים ובתקציב המתאימים לעסק, צריך שותף נאמן מתאים ומקצועי – זהו היועץ העסקי שמלווה אתכם.

וכשאני מציין "שותף" – אני מתכוון לכך. הוא מייצג אתכם בתהליך, הוא מקשר בין הצרכים שלכם ליכולות בונה האתרים, הוא בעל ניסיון, מקצועי, עם יכולת ניהול פרויקט, הבנה בעיצוב, בשיווק, במדיה, בתמחור, זיהוי העיקר והזזת הטפל ובעיקר בעל יכולת שאלת שאלות נכונות כדי לדייק איתכם את התהליך ולהביא אתכם לסוף התהליך בהצלחה.

 

אם אתם זקוקים למישהו שילווה אתכם בתהליך, שידע לתרגם את הצרכים שלכם לשפה של בוני האתרים וידע לוודא שהאתר שבונים לכם מתאים לסוג הפעילות העסקית שלכם – דברו איתנו.

אנחנו נהפוך את התהליך המורכב לחוויה!

לקבלת עצה או לקביעת פגישת היכרות, צרו קשר!

אודות אלדר יועצים

אנו, באלדר יועצים, מומחים במתן ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, עמותות וחברות, באמצעות פתרונות עסקיים וכלים מקצועיים שיאפשרו לכם להצליח בעתיד ללא עזרתנו…
עוד אודותינו

קטגוריות

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן