אימון עסקי לעורכי דין

עורכי דין? – המאמר הבא הוא בשבילכם! שוק עורכי הדין הוא אחד מהענפים העמוסים והתחרותיים שקיימים. כיאה לתחום תחרותי, גם כאן נדרשת הכנה עסקית וסיוע ניהולי המותאם למאפייני המשרד, למגוון עורכי הדין וכמובן – לסוגי הלקוחות. מה הם עיקרי תהליך האימון העסקי לעורכי דין ומדוע הוא חשוב כל כך? על כך במאמר הבא.
אימון עסקי לעורכי דין

בישראל פועלים כיום מעל ל-80,000 עורכי דין, ומדי שנה מצטרפים למעלה מ-1,000 עורכי דין חדשים. עקב המספר הגדל והולך של עורכי דין, החריפה מאוד התחרות בין המשרדים השונים על כל לקוח ולקוח. אם בעבר הלקוחות היו מגיעים מפה לאוזן, הרי כיום בעידן הרשתות החברתיות ואמצעי הפרסום הדיגיטליים, השתנו כללי המשחק ויש לפעול בזירות שיווק שונות לחלוטין. אימון עסקי לעורכי דין יכול לעזור לך לצמוח.

מה תהליך העבודה באימון עסקי לעורך דין?

  • התחלת עבודה עם העורך דין היא בפגישה היכרות אישית, בה אנו בודקים האם קיימת כימיה בין הצדדים (אימון עם יועץ עסקי מצריכה כניסה לתוך הפרטים הקטנים והרגישים ביותר של העסק וחשוב מאוד שהבעלים סומך על היועץ ומרגיש בנוח לעבוד איתו על הנושאים הללו).
  • דיאגנוזה של העסק – לימוד לעומק של כל פרטי העסק, בחינת החזון, עיון בדוחות הפיננסיים והמסמכים הרלבנטיים, מחקר מקיף על השירותים שהמשרד מספק, בדיקת תמחור העבודה, בדיקה מי הוא סוג הלקוחות ובירור כיצד הם הפכו להיות לקוחות המשרד, כמו כן בודקים את התהליכים של קבלת החלטות ניהוליות. בחינת קהלי היעד, בדיקת יציבות השוק ומהם השינויים שחלו בתקופה האחרונה.
  • בשלב הזה אנו עובדים יחד על תוכנית עבודה שבה ניגע במספר אספקטים חשובים: זיהוי התהליכים הניהוליים בעסק ובניית תוכנית אסטרטגית לטווח קצר וארוך. ניתוח שווקים קיימים, בדיקת היתכנות כניסה לשווקים חדשים, ניתוח ביצועי העסק בעבר ובהווה ובחינת המצב המצוי מול המצב הרצוי, בחינת דרכי ההתנהלות הפיננסית של הפירמה ומציאת נקודות התורפה הפוגעות בהכנסות, פיתוח תהליכי מכירה ובחינת יעילותם מול הלקוחות, הגדרת ערוצי שיווק קיימים ובדיקת כדאיות של יציאה לשווקים חדשים.
  • בשלב האחרון אנו מלווים את עורך הדין למשך תקופה שהגדרנו מראש וממשיכים בייעוץ נקודתי למול קשיים המתעוררים, או המשך גיבוש וטיוב תוכניות לשיפור מצב העסק (שיווק, ייעוץ כלכלי, ייעוץ ניהולי ועוד)

ב'אלדר יועצים' יודעים לאבחן את הבעיות הניהוליות, השיווקיות והפיננסיות ולהתאים להן את הפתרונות הנכונים, המדויקים והמתאימים ביותר. 'אלדר יועצים' מתמחה במתן שירותי ייעוץ עסקי, אסטרטגי, ניהולי ופיננסי. אנחנו מתמחים במתן ייעוץ ארגוני ניהולי לעמותות וחברות, ולעסקים קטנים ובינוניים, כמו כן אנו מציעים שירותי ניהול קריירה, מנטורינג, ליווי עסקי, ייעוץ עסקי ופגישות הדרכה.

אנו מעניקים ללקוחותינו, כלים פשוטים, מדויקים ומקצועיים המתאימים בדיוק לצרכים שלהם. אנו מחויבים לתוצאות שלכם. אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על אימון עסקי לעורכי דין, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון נייד: 052-3588322 או למשרד: 072-2616363 או ליצור קשר כאן.

לקבלת עצה או לקביעת פגישת היכרות, צרו קשר!

אודות אלדר יועצים

אנו, באלדר יועצים, מומחים במתן ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, עמותות וחברות, באמצעות פתרונות עסקיים וכלים מקצועיים שיאפשרו לכם להצליח בעתיד ללא עזרתנו…
עוד אודותינו

קטגוריות

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן